Home | News | Announcements | Club Shop | Club Info | Contact | Documents | Sponsors  
Teams
Senior
Men
Ladies & Girls
Ladies
LG14 Girls
LG13 Girls
LG12 Girls
LG11 Girls
LG10 Girls
Girls Soccer School
Youth - Allied
U18 Boys
Youth - Saturday
U18 Boys
U16 Boys
U15 Boys
U14 Mixed
U13 Mixed
U12 Mixed
U11 Mixed
Youth - Sunday
U16 Boys
U15 Boys
U14 Mixed
U13 Mixed
U12 Mixed
U11 Mixed
Junior - Saturday
U10 Mixed
U9 Mixed
U8 Mixed
U7 Mixed
Junior - Sunday
U10 Mixed
U8 Mixed
Mixed Soccer School
Referees
Referees
Events
Events
 
Ascot United Home Fixtures for the Next 56 Days
             
Show Fixtures for Next: 7 days 14 days 21 days 28 days 56 days Print : CSV
 
Home match - ground to be confirmed
Date AgeGroup Team Opposition KO End Pitch  
21/03 U13 Mixed Racing REEVES RANGERS BLUES TBC TBC TBC  
 
28/03 U13 Mixed Racing CAMBERLEY TOWN YOUTH RAVENS 12:00 13:20 TBC  
 
Racecourse
Date AgeGroup Team Opposition KO End Pitch  
28/02 Events Events Heathfield School 4.30 - 5.30pm 16:30 18:25 3G 11-a-side  
28/02 Men Veterans Buckingham United 19:45 21:40 3G 11-a-side  
 
29/02 U18 Boys Royals Calcot Royals 09:00 10:55 3G 11-a-side  
29/02 U13 Mixed Racing HEARTS OF TEDDLOTHIAN LIONS 11:00 12:50 3G 11-a-side  
29/02 Events Events Lyne 14:00 15:55 3G 11-a-side  
29/02 LG11 Girls Diamonds Laurel park 11:00 12:20 Bottom Junior  
 
01/03 Ladies Ladies AFC Bournemouth Development 14:30 16:25 3G 11-a-side  
01/03 U12 Mixed Saints Goldworth Park Saints 10:00 11:20 3G 9-a-side left  
01/03 U11 Mixed Royals Woking Cougars Blues 11:45 13:05 3G 9-a-side left  
01/03 U12 Mixed Youth Leatherhead Youth 10:00 11:20 3G 9-a-side right  
01/03 U11 Mixed Youth Ruts Youth 11:45 13:05 3G 9-a-side right  
01/03 U10 Mixed Youth Whyteleafe FC Wasps U10s (CUP QTR Finals) 10:00 11:10 Bottom Junior  
01/03 U8 Mixed Spartans Abbey Rangers 10:00 10:55 Middle Mini A  
 
05/03 Events Events Baby Sensory 9.15 - 2.15 09:15 11:10 Clubhouse  
 
06/03 Events Events Berks and Bucks L1 9-5 09:00 10:55 Clubhouse and 3G  
 
07/03 U10 Mixed Chargers WOODLEY SAINTS JAGUARS 10:00 11:10 Top Junior  
07/03 U9 Mixed Racing FC BRACKNELL ARROWS  10:00 11:00 Top Junior  
07/03 U10 Mixed Racing AFC CHARVIL BLACKS 11:00 12:10 Top Junior  
07/03 U14 Mixed Raiders Ascot United Chargers 12:15 13:45 3G 11-a-side  
07/03 U11 Mixed Spartans Berks County Scorpions 09:00 10:20 3G 9-a-side left  
07/03 LG12 Girls Sapphires Aylesbury United (Cup) 10:35 12:25 3G 9-a-side left  
07/03 U11 Mixed Chargers Berks Elite FC Gold 09:00 10:20 3G 9-a-side right  
07/03 U11 Mixed Aces Eversley & California Titans 10:35 11:55 3G 9-a-side right  
07/03 U9 Mixed Saints Fc Bracknell Bullets 11:00 12:00 Bottom Junior  
07/03 U9 Mixed Raiders Laurel Park Hurricanes 12:00 13:00 Bottom Junior  
07/03 Men United Southall 15:00 16:55 Clubhouse and 3G  
07/03 U7 Mixed Royals Spencers Wood Avengers 09:00 09:45 Middle Mini A  
07/03 U7 Mixed Chargers PROCISION FOOTBALL ACADEMY 09:45 10:40 Middle Mini A  
07/03 U7 Mixed Racing EBFA U7 DIV BYE 10:30 11:25 Middle Mini A  
07/03 U8 Mixed Royals AFC Aldermaston 09:00 09:55 Middle Mini B  
07/03 U8 Mixed Raiders Eversley & California Vipers 09:45 10:45 Middle Mini B  
07/03 U8 Mixed Chargers PROCISION FOOTBALL ACADEMY PREDATORS (Berkshire) 10:30 11:30 Middle Mini B  
07/03 U8 Mixed Colts EVERSLEY & CALIFORNIA COBRAS 10:30 11:25 Middle Mini B  
07/03 U8 Mixed Saints Finchampstead Vipers 11:15 12:10 Middle Mini B  
 
08/03 U13 Mixed Youth Hughenden Valley c cup s/f 11:50 13:10 3G 11-a-side  
08/03 Ladies Ladies Our Lady of the Lake University Women 14:30 16:25 3G 11-a-side  
08/03 U11 Mixed Royals Twickenham Tigers Blacks 10:00 11:20 3G 9-a-side left  
08/03 U12 Mixed Youth Sutton United 10:00 11:20 3G 9-a-side right  
08/03 Events Events Berks and Bucks 1st aid course 6pm-9pm 18:00 19:55 Clubhouse  
 
11/03 Events Events New Club 10am - 1pm 10:00 11:55 Clubhouse  
 
12/03 Events Events Baby Sensory 9.15 - 2.15 09:15 11:10 Clubhouse  
 
13/03 Men Veterans Hillingdon Abbots 19:45 21:40 3G 11-a-side  
13/03 Events Events Berks and Bucks L1 9-5 09:00 10:55 Clubhouse and 3G  
 
14/03 U10 Mixed Raiders Spencers Wood Dragons 09:00 10:10 Top Junior  
14/03 U10 Mixed Saints Spencers Wood Lions 09:00 10:10 Top Junior  
14/03 LG10 Girls Emeralds Caversham AFC Swans 11:10 12:20 Top Junior  
14/03 U9 Mixed Aces PINEWOOD PREDATORS 09:00 10:00 Bottom Junior  
14/03 U9 Mixed Wanderers Whitegrove & Warfield FC Lions 10:00 11:00 Bottom Junior  
14/03 U9 Mixed Athletic BINFIELD PUMAS 11:00 12:00 Bottom Junior  
14/03 LG11 Girls Diamonds Wargrave Hurricanes- CUP 12:00 13:20 Bottom Junior  
14/03 Men United Spelthorne Sports 15:00 16:55 Clubhouse and 3G  
14/03 U7 Mixed Aces Whitegrove and Warfield Falcons 09:00 09:45 Middle Mini A  
14/03 U7 Mixed Raiders Ascot United Royals 09:45 10:30 Middle Mini A  
14/03 U7 Mixed Colts ASCOT UNITED RACING 10:30 11:15 Middle Mini A  
14/03 U8 Mixed Royals Spencers Wood Hawks 09:00 10:00 Middle Mini B  
14/03 U8 Mixed Racing SPENCERS WOOD BUZZARDS 09:45 10:45 Middle Mini B  
14/03 U8 Mixed Wanderers DARBY GREEN & POTLEY STRIKERS 10:30 11:30 Middle Mini B  
14/03 U8 Mixed Aces Ascot United Chargers 11:15 12:10 Middle Mini B  
 
15/03 U8 Mixed Spartans Twickenham Tigers Blacks 10:00 10:55 Middle Mini A  
 
16/03 Events Events Berks and Bucks L1 7pm-10pm 19:00 20:55 Clubhouse  
 
17/03 Men United Jersey Bulls 19:45 22:10 Clubhouse and 3G  
 
19/03 Events Events Baby Sensory 9.15 - 2.15 09:15 11:10 Clubhouse  
19/03 Events Events New Club 1pm - 4pm 13:00 14:55 Clubhouse  
 
20/03 Events Events Berks and Bucks L1 9-5 09:00 10:55 Clubhouse and 3G  
 
21/03 LG10 Girls Emeralds Shinfield Rangers 09:00 10:10 Top Junior  
21/03 U10 Mixed Chargers Hearts of Teddlothian Tigers 10:00 11:10 Top Junior  
21/03 Events Events Lyne 14:00 15:55 3G 11-a-side  
21/03 Events Events Private Event - 6.30 - 1.00am 18:30 20:25 Clubhouse  
 
22/03 Ladies Ladies Winchester City 14:00 15:55 3G 11-a-side  
 
23/03 Events Events Heathfield School 11.30-12.30 11:30 13:25 3G 9-a-side left  
 
24/03 Events Events Heathfield School 10.15-11.15 10:15 12:10 3G 9-a-side left  
 
25/03 Events Events Heathfield School 10.15-11.15 10:15 12:10 3G 9-a-side left  
25/03 Events Events Heathfield School 1.30-2.30 13:30 15:25 3G 9-a-side left  
25/03 Events Events Heathfield School 3-4pm 15:00 16:55 3G 9-a-side left  
 
26/03 Events Events Baby Sensory 9.15 - 2.15 09:15 11:10 Clubhouse  
 
27/03 Events Events Heathfield School 10.15-11.15 10:15 12:10 3G 9-a-side left  
27/03 Events Events Berks and Bucks L1 9am-12 09:00 10:55 Clubhouse and 3G  
 
28/03 U10 Mixed Chargers BINFIELD EAGLES 09:00 10:10 Top Junior  
28/03 Events Events Lyne 14:00 15:55 3G 11-a-side  
28/03 Events Events Private Event 6.30 - TBC 18:30 20:25 Clubhouse  
 
29/03 Events Events Berks and Bucks Cup Final 10:00 11:55 3G 11-a-side  
29/03 Events Events Berks and Bucks Cup Final 14:30 16:25 3G 11-a-side  
29/03 U8 Mixed Spartans Feltham Panthers 10:00 10:55 Middle Mini A  
 
31/03 U18 Boys Allied Binfield 19:45 21:40 3G 11-a-side  
 
02/04 Events Events Baby Sensory 9.15 - 2.15 09:15 11:10 Clubhouse  
 
03/04 Men Veterans Chessington KCFC 19:45 21:40 3G 11-a-side  
 
04/04 Events Events Private Event - 6.30 - TBC 18:30 20:25 Clubhouse  
04/04 Men United Balham 15:00 16:55 Clubhouse and 3G  
 
05/04 Ladies Ladies Abingdon United 14:00 15:55 3G 11-a-side  
05/04 U8 Mixed Spartans TBC 10:00 10:55 Middle Mini A  
 
06/04 Events Events SIS Maintenance 13:00 14:55 3G 11-a-side  
06/04 Events Events Soccer Camp 10am-3pm 09:30 11:25 3G 9-a-side left  
 
07/04 Events Events Soccer Camp 10am-3pm 09:30 11:25 3G 9-a-side left  
 
08/04 Events Events Soccer Camp 10am-3pm 09:30 11:25 3G 9-a-side left  
08/04 Events Events Private event 10am - 1pm 10:00 11:55 Clubhouse  
 
09/04 Events Events Soccer Camp 10am-3pm 09:30 11:25 3G 9-a-side left  
 
11/04 Events Events Lyne 14:00 15:55 3G 11-a-side  
 
13/04 Men United Frimley Green 15:00 16:55 Clubhouse and 3G  
 
14/04 Events Events Soccer Camp 10am-3pm 09:30 11:25 3G 9-a-side left  
 
15/04 Events Events Soccer Camp 10am-3pm 09:30 11:25 3G 9-a-side left  
 
16/04 Events Events Soccer Camp 10am-3pm 09:30 11:25 3G 9-a-side left  
 
17/04 Men Veterans Jamrock FC 19:45 21:40 3G 11-a-side  
17/04 Events Events Soccer Camp 10am-3pm 09:30 11:25 3G 9-a-side left  
17/04 Events Events Girls Goal keeping day 10-3 09:30 11:25 3G 9-a-side right  
 
18/04 LG14 Girls Diamonds Hampshire U14 Rep Team 11:00 12:30 3G 11-a-side  
18/04 Events Events Private event time 6.30PM - 1AM 18:30 20:25 Clubhouse  
18/04 Men United Sutton Common Rovers 15:00 16:55 Clubhouse and 3G  
 
19/04 U8 Mixed Spartans Sandhurst Town B&G United 10:00 10:55 Middle Mini A  
 
20/04 Events Events Berks and Bucks L2 9am-5pm 09:00 10:55 Clubhouse and 3G  
 
21/04 Events Events Berks and Bucks L2 9am-5pm 09:00 10:55 Clubhouse and 3G  
 
22/04 Events Events Berks and Bucks L2 9am-5pm 09:00 10:55 Clubhouse and 3G  
 
23/04 Events Events Baby Sensory 9.15 - 2.15 09:15 11:10 Clubhouse  
 
24/04 Men Veterans Claygate Royal Hounds 19:45 21:40 3G 11-a-side  
 
Charters School
Date AgeGroup Team Opposition KO End Pitch  
29/02 U13 Mixed Colts STB&G FC ROYALS 09:00 10:20 Near Adult  
29/02 U15 Boys Royals Hampton and Richmond Borough 10:45 12:30 Near Adult  
29/02 U14 Mixed Chargers Maidenhead United Juniors 09:00 10:30 Far Adult  
29/02 U16 Boys Hornets COOKHAM DEAN YOUTH 11:00 12:45 Far Adult  
29/02 U12 Mixed Chargers Eversley & California Pumas 10:20 11:40 Near 9 v 9  
29/02 U12 Mixed Raiders Eversley & California Royals 11:40 13:00 Near 9 v 9  
29/02 U11 Mixed Aces NPL Youth Electrons (Trophy) 09:00 10:50 Far 9 v 9  
29/02 U12 Mixed Aces MAIDENHEAD UNITED JUNIORS REDS (Berkshire) 10:30 11:50 Far 9 v 9  
 
01/03 U11 Mixed Galaxy Meadow Sports 10:00 11:20 Far 9 v 9  
 
07/03 U13 Mixed Athletic EVERSLEY & CALIFORNIA ROYALS 11:00 12:20 Near Adult  
07/03 U16 Boys Galaxy LAUREL PARK CYCLONES 09:00 10:45 Far Adult  
07/03 U12 Mixed Royals Windsor Youth Swift Blues 09:00 10:20 Near 9 v 9  
 
08/03 U16 Boys Youth Sutton United 10:00 11:45 Far Adult  
 
14/03 U13 Mixed Colts WHITEGROVE & WARFIELD FC SAINTS 09:00 10:20 Near Adult  
14/03 U15 Boys Royals Laurel Park 10:45 12:30 Near Adult  
14/03 U14 Mixed Chargers Caversham Trents Blues 09:00 10:30 Far Adult  
14/03 U16 Boys Hornets WESTWOOD WANDERERS GREENS 09:15 11:00 Far Adult  
14/03 U12 Mixed Raiders Binfield Reds 10:20 11:40 Near 9 v 9  
14/03 U12 Mixed Chargers Whitegrove & Warfield FC Kestrels 10:20 11:40 Near 9 v 9  
14/03 U11 Mixed Racers NPL Youth Neutrons 09:00 10:20 Far 9 v 9  
14/03 U12 Mixed Aces THATCHAM TORNADOES (Berkshire) 09:00 10:20 Far 9 v 9  
 
15/03 U15 Boys Youth Whyteleafe FC 10:00 11:45 Near Adult  
15/03 U16 Boys Youth Old Isleworthians Reds 10:00 11:45 Far Adult  
15/03 U11 Mixed Galaxy Worcester Park Colts 10:00 11:20 Far 9 v 9  
15/03 U12 Mixed Youth Sutton Youth 10:00 11:20 Far 9 v 9  
15/03 U11 Mixed Youth Merton 10:00 11:20 Far 9 v 9  
 
21/03 U13 Mixed Athletic TWYFORD COMETS REDS 09:00 10:20 Near Adult  
21/03 U15 Boys Royals Westwood Wanderers Hoops 10:45 12:30 Near Adult  
21/03 U15 Boys Royals Westwood Wanderers Hoops 10:45 12:30 Near Adult  
21/03 U16 Boys Galaxy STB&G FC BOYS 09:00 10:45 Far Adult  
21/03 U11 Mixed Aces Whitegrove & Warfield FC Typhoons 09:00 10:20 Far 9 v 9  
21/03 U11 Mixed Chargers Priestwood Vale FC 10:15 11:35 Far 9 v 9  
21/03 U11 Mixed Spartans Winnersh Rangers Barbarians 10:15 11:35 Far 9 v 9  
 
22/03 U12 Mixed Youth Sheen Lions 11:30 12:50 Far Adult  
 
28/03 U12 Mixed Royals Hawley FC 09:00 10:20 Near 9 v 9  
28/03 U11 Mixed Racers Windsor Youth Owls Reds 09:00 10:20 Far 9 v 9  
 
29/03 U12 Mixed Youth Esher Wizard Blues 10:00 11:20 Far 9 v 9  
29/03 U11 Mixed Galaxy Sheen Lions 10:00 11:20 Far 9 v 9  
 
04/04 U15 Boys Royals Purley Jubilee 10:45 12:30 Near Adult  
04/04 U16 Boys Galaxy HAWLEY RAIDERS 09:00 10:45 Far Adult  
04/04 U11 Mixed Spartans Winnersh Rangers Aztecs 09:00 10:20 Near 9 v 9  
04/04 U11 Mixed Aces Burnham Junior Sabres Black 09:00 10:20 Far 9 v 9  
04/04 U11 Mixed Chargers AFC Henley Hotspur 10:15 11:35 Far 9 v 9  
 
18/04 U14 Mixed Chargers Barton Rovers Rebels 09:00 10:30 Far Adult  
18/04 U12 Mixed Chargers West Byfleet Scorpions Yellows 10:20 11:40 Near 9 v 9  
 
19/04 U12 Mixed Youth Leatherhead Youth 10:00 11:20 Near 9 v 9  
 
Goaters Road
Date AgeGroup Team Opposition KO End Pitch  
08/03 Ladies Reserves Badshot Lea Ladies 14:00 15:55 Adult  
 
14/03 LG12 Girls Sapphires AFC Reading Liberty Belles (cup) 11:00 12:20 Youth  
 
15/03 LG14 Girls Diamonds Crystal Palace U14 Academy 10:00 11:30 Adult  
15/03 LG14 Girls Sapphires Fleet Spurs Youth FC Blues 10:00 11:30 Adult  
 
21/03 LG12 Girls Sapphires Maidenhead Girls 11:00 12:20 Youth  
21/03 U14 Mixed Raiders Pinewood Panthers 09:00 10:30 Adult  
 
28/03 LG13 Girls Sapphires Afc Reading miami bells 09:30 11:00 Youth  
 
04/04 LG12 Girls Sapphires AFC Reading Liberty Belles 11:00 12:20 Youth  
 
05/04 LG14 Girls Sapphires Beecholme Belles FC 10:00 11:30 Adult  
 
19/04 LG14 Girls Sapphires AFC Wimbledon Yellows 10:00 11:30 Adult  
19/04 LG14 Girls Diamonds Teddington Athletic FC 11:30 13:00 Adult  
 
South Ascot
Date AgeGroup Team Opposition KO End Pitch  
07/03 U13 Mixed Royals Hearts of Teddlothian Pumas 09:00 10:20 South Ascot  
07/03 U13 Mixed Racing LAUREL PARK TORNADOES 11:00 12:20 South Ascot  
 
21/03 U13 Mixed Royals Yateley United Raptors 09:00 10:20 South Ascot  
 
18/04 U13 Mixed Royals WOODLEY UNITED MOHAWKS 09:00 10:20 South Ascot  
18/04 U13 Mixed Athletic Henley Hurricanes 09:30 10:50 South Ascot  
 
Victory Field
Date AgeGroup Team Opposition KO End Pitch  
29/02 U18 Boys Leopards AFC Aldermaston 09:00 10:55 Victory Field  
29/02 U18 Boys Leopards BYE 11:00 12:55 Victory Field  
 
07/03 U18 Boys Racing Meadow Sports 11:00 12:55 Victory Field  
 
14/03 U18 Boys Royals Teddington Athletic 09:00 10:55 Victory Field  
14/03 U18 Boys Leopards Marlow United Lions 11:00 12:55 Victory Field  
 
21/03 U18 Boys Racing Woodley Wanderers Hurricanes 11:00 12:55 Victory Field  
 
Away Game
Date AgeGroup Team Opposition KO End Pitch  
29/02 U8 Mixed Raiders Reading City United TBC TBC Away Game  
29/02 U14 Mixed Raiders Purley Jubilee Lions TBC TBC Away Game  
29/02 U16 Boys Galaxy AFC CHARVIL TBC TBC Away Game  
29/02 U18 Boys Racing Eversley & California TBC TBC Away Game  
29/02 U13 Mixed Royals Eversley & California Rovers TBC TBC Away Game  
29/02 U11 Mixed Spartans Maindenhead United Juniors TBC TBC Away Game  
29/02 LG10 Girls Emeralds Thatcham Tornadoes TBC TBC Away Game  
29/02 LG12 Girls Sapphires Laurel Park TBC TBC Away Game  
29/02 U15 Boys Aces EVERSLEY & CALIFORNIA RANGERS TBC TBC Away Game  
29/02 U9 Mixed Athletic AFC Henley Hurricanes TBC TBC Away Game  
29/02 U9 Mixed Racing TWICKENHAM TIGERS TBC TBC Away Game  
29/02 U11 Mixed Chargers Twyford Comets Blacks TBC TBC Away Game  
29/02 Men United Abbey Rangers 15:00 16:55 Away Game  
 
01/03 U16 Boys Youth Guildford Saints Lions 10:00 11:45 Away Game  
01/03 LG14 Girls Sapphires Kew Park Rangers FC Blues 10:00 11:30 Away Game  
01/03 LG14 Girls Diamonds Mole Valley Greens 10:00 11:30 Away Game  
01/03 U14 Mixed Youth Walton Casuals Phoenix U14s 10:30 12:00 Away Game  
01/03 Ladies Reserves Stonesfield & Chadlington Ladies (league plate) 14:00 15:55 Away Game  
 
05/03 U18 Boys Allied Wokingham/Emmbrook 19:45 21:40 Away Game  
 
07/03 U12 Mixed Aces ROTHERFIELD UNITED FC RAPTORS (Oxfordshire) TBC TBC Away Game  
07/03 U16 Boys Hornets DARBY GREEN & POTLEY DYNAMOS TBC TBC Away Game  
07/03 U18 Boys Leopards Pinewood Panthers TBC TBC Away Game  
07/03 U10 Mixed Saints Hearts of Teddlothian Panthers TBC TBC Away Game  
07/03 U9 Mixed Aces OLD WINDSOR TIGERS FC REDS TBC TBC Away Game  
07/03 U12 Mixed Raiders Binfield Lightning TBC TBC Away Game  
07/03 U9 Mixed Athletic EVERSLEY & CALIFORNIA PANDAS TBC TBC Away Game  
07/03 U7 Mixed Aces Old Windsor Tigers Reds TBC TBC Away Game  
07/03 U8 Mixed Aces Berks Elite FC Silver TBC TBC Away Game  
07/03 U10 Mixed Raiders LAUREL PARK HURRICANES TBC TBC Away Game  
07/03 U7 Mixed Colts WARGRAVE WOLVES BLACKS TBC TBC Away Game  
07/03 U14 Mixed Chargers Ascot United Raiders TBC TBC Away Game  
07/03 U8 Mixed Wanderers WOODLEY SAINTS HYENAS TBC TBC Away Game  
07/03 U15 Boys Royals Purley Jubilee TBC TBC Away Game  
07/03 U18 Boys Royals Southcote TBC TBC Away Game  
07/03 LG11 Girls Diamonds Wokingham and Emmbrook TBC TBC Away Game  
07/03 LG10 Girls Emeralds Sandhurst Town TBC TBC Away Game  
07/03 LG14 Girls Diamonds Cumnor Minors U14 TBC TBC Away Game  
07/03 LG13 Girls Sapphires Afc Reading miami bells TBC TBC Away Game  
07/03 U8 Mixed Racing WINNERSH RANGERS JETS TBC TBC Away Game  
07/03 U11 Mixed Racers Darby Green & Potley Dynamos TBC TBC Away Game  
07/03 Men Veterans Croxley Community 14:00 15:55 Away Game  
 
08/03 U14 Mixed Youth Woking Town Raiders U14s TBC TBC Away Game  
08/03 U11 Mixed Galaxy Motspur Park FC TBC TBC Away Game  
08/03 U15 Boys Youth Kew Park TBC TBC Away Game  
08/03 U8 Mixed Spartans Badshot Lea Reds 10:00 10:55 Away Game  
08/03 LG14 Girls Sapphires AFC Wimbledon Yellows 10:00 11:30 Away Game  
 
09/03 U18 Boys Allied Thatcham Town TBC TBC Away Game  
 
14/03 U11 Mixed Chargers Wargrave Wolves Reds TBC TBC Away Game  
14/03 U9 Mixed Raiders ROTHERFIELD UNITED FC TIGERS TBC TBC Away Game  
14/03 U8 Mixed Colts WHITEGROVE & WARFIELD FC STINGRAYS TBC TBC Away Game  
14/03 U16 Boys Galaxy CAVERSHAM TRENTS BLUES TBC TBC Away Game  
14/03 U8 Mixed Saints PFA Predators TBC TBC Away Game  
14/03 U8 Mixed Raiders Bracknell Town FC Junior Robins TBC TBC Away Game  
14/03 U18 Boys Racing Spencers Wood TBC TBC Away Game  
14/03 U13 Mixed Racing ASHRIDGE PARK TBC TBC Away Game  
14/03 U10 Mixed Chargers AFC HENLEY HOTSPUR TBC TBC Away Game  
14/03 U9 Mixed Saints Winnersh rangers Turbos TBC TBC Away Game  
14/03 U11 Mixed Spartans Old Windsor Tigers Blacks TBC TBC Away Game  
14/03 U7 Mixed Royals ASCOT UNITED RAIDERS TBC TBC Away Game  
14/03 U9 Mixed Racing OLD WINDSOR TIGERS FC BLACKS  TBC TBC Away Game  
14/03 U13 Mixed Royals Shinfield Rangers TBC TBC Away Game  
14/03 U14 Mixed Raiders Windsor Youth Eagles Panthers TBC TBC Away Game  
14/03 U11 Mixed Aces Binfield Rebels TBC TBC Away Game  
14/03 U7 Mixed Racing Ascot United Colts TBC TBC Away Game  
 
15/03 U14 Mixed Youth Sutton United Youth U14's TBC TBC Away Game  
15/03 Ladies Reserves Bessingby Park Rangers Women 14:00 15:55 Away Game  
 
21/03 U14 Mixed Chargers Ashridge Park Royals TBC TBC Away Game  
21/03 U12 Mixed Raiders Ashridge Park TBC TBC Away Game  
21/03 U8 Mixed Aces Finchampstead Vipers TBC TBC Away Game  
21/03 U11 Mixed Racers STB&G FC Boys TBC TBC Away Game  
21/03 LG11 Girls Diamonds Shinfield Rangers TBC TBC Away Game  
21/03 U12 Mixed Aces BURGHFIELD BISONS (Berkshire) TBC TBC Away Game  
21/03 U18 Boys Leopards Laurel Park Tornadoes TBC TBC Away Game  
21/03 U16 Boys Hornets HEARTS OF TEDDLOTHIAN TIGERS TBC TBC Away Game  
21/03 Men Veterans Old Tenisonians 14:00 15:55 Away Game  
21/03 Men United CB Hounslow United 15:00 16:55 Away Game  
 
22/03 U16 Boys Youth Leatherhead Juniors TBC TBC Away Game  
22/03 U15 Boys Youth Knaphill FC TBC TBC Away Game  
22/03 LG14 Girls Diamonds Denham Wildcats TBC TBC Away Game  
22/03 U11 Mixed Galaxy Woking Cougars Youth TBC TBC Away Game  
22/03 U8 Mixed Spartans Walton Casuals Aztecs 10:00 10:55 Away Game  
22/03 LG14 Girls Sapphires R&R FC 10:00 11:30 Away Game  
 
23/03 Men United Sutton Common Rovers 19:45 21:40 Away Game  
 
28/03 U15 Boys Royals Ashridge Park TBC TBC Away Game  
28/03 LG12 Girls Sapphires Thatcham Tornadoes TBC TBC Away Game  
28/03 U11 Mixed Spartans Marlow United Pumas TBC TBC Away Game  
28/03 U11 Mixed Aces Woodley Saints Vipers TBC TBC Away Game  
28/03 U13 Mixed Royals STB&G FC Reds TBC TBC Away Game  
28/03 U11 Mixed Chargers Windsor Youth Owls Whites TBC TBC Away Game  
28/03 U14 Mixed Chargers Windsor Youth Eagles Panthers TBC TBC Away Game  
28/03 U16 Boys Galaxy PINEWOOD PUMAS TBC TBC Away Game  
28/03 U9 Mixed Aces WINDSOR YOUTH FALCONS BLACKS TBC TBC Away Game  
28/03 Men United Molesey 15:00 16:55 Away Game  
 
29/03 LG14 Girls Diamonds AFC Wimbledon Blues TBC TBC Away Game  
29/03 U16 Boys Youth Sutton United Youth TBC TBC Away Game  
29/03 LG14 Girls Sapphires Colne Valley Girls & Ladies FC 10:00 11:30 Away Game  
 
05/04 LG14 Girls Diamonds Denham United Ladies FC Wildcats TBC TBC Away Game  
 
07/04 Men United Camberley Town 19:45 21:40 Away Game  
 
12/04 Ladies Ladies Winchester City 14:00 15:55 Away Game  
 
18/04 U14 Mixed Raiders Centre Skills TBC TBC Away Game  
18/04 U15 Boys Royals Laurel Park TBC TBC Away Game  
18/04 U13 Mixed Racing BRACKNELL TOWN FC JUNIOR ROBINS TBC TBC Away Game  
 
Home or away to be confirmed
Date AgeGroup Team Opposition KO End Pitch  
24/04 U18 Boys Racing BYE TBC TBC Not set yet  

 

   
All website content is copyright Ascot United FC unless otherwise stated.
site by paulsayer.net